Tama 14" Steel Mighty Hoop alavanne virvelille MFM14S-10
Verkkokauppa: Varastossa
Myymälä: Saatavilla myymälästä
- Muotoon prässätty vanne rummuille
- Halkaisija: 14"
- 10 reikää
- Vanteessa kolot virvelimaton kiinnitystä varten
- 2,3mm terästä
- Väri: Kromi
Tama 18" Standard Steel prässivanne MFH188
Tama 16" Standard Steel prässivanne MFH166
Tama 16" Standard Steel prässivanne MFH168
Tama 12" Steel Mighty Hoop alavanne virvelille MFM12S-8
Tama 10" Steel Mighty Hoop prässivanne MFM10-6
Tilapäisesti loppu
Tama 14" Standard Steel prässivanne MFH146
Tama 8" Standard Steel prässivanne MFH8-4